Şile Hukuk Bürosu

Şile hukuk bürosu olarak sizlere her alanda hizmet vermekten gurur duymaktayız. Şile hukuk bürosu kapsamında vazife meydana getiren avukatlarımız, müvekkillerin hukuki işlemlerine etken ve süratli bir halde netice verecek olan çözüm önerilerini sunmaktadır. Alanında deneyimli ve ustalaşmış olan avukatlarımız ile davalarınızda kendinizi oldukça güvende hissedebilirsiniz. Şile avukat büromuz, öteki iller ile işbirliği içinde olduğu hukuk büroları ile Türkiye’nin dört bir yanında avukat hizmeti vermektedir. Alanlarında uzman avukatlarımız bunlara bağlı olarak sizlere hizmet verir. Hukuk büromuzda hemen hemen her spesifik alanda hizmet veren avukat kadromuz mevcuttur. Avukat hizmetleriniz ve danışmanlık ile alakalı ayrıntılı malumat sahibi olmak için hukuk büromuz ile iletişime geçmeniz kafi olacaktır.

Şile Avukat Danışmanlık

Hukuki sorunlarınızda yanıt ve öneri almak için bir Şile hukuk bürosu danışmanınız olması gerekir. Yasal sorunlarınızda Şile Avukat Danışma doğrultusunda hangi yolu izlemeniz gerektiği ile alakalı ayrıntılı hukuki bilgiye haiz olabileceksiniz. Şile Avukat Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için büromuzu ziyaret ederek karşı karşıya görüşebilir ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Böylece hukuki probleminize ilişik çözüm yolları sunularak hizmet verilmiş olmaktadır. Hukuki süreçte haklıyken haksız duruma düşmemek için şahsen alanında uzman olan bir avukatla müzakere gerçekleştirmeniz gerekir. Şile hukuk bürosu olarak müvekkillerimize dava takip hizmeti ve faal hukuki danışmanlık sunmaktayız. Danışmanlık hizmetleri ile alakalı ayrıntılı malumat sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Şile Avukatlık Hizmeti

İstanbul avukat büromuzda bulunan icra avukatı ekibimiz müvekkillerimize haciz, alacak tahsili, alacak ve satış takipçiliği ve daha birçok mevzu da hizmet vermektedir. Patent avukatı ve marka avukatı ekibimiz fikri mülkiyet avukatları olarak fikri ve sınai hakların korunması, tescili ve devamı mevzusunda lüzumlu olan bütün hukuki hizmetleri sunar. İş hukuku avukatı ekibimiz işveren ve işçi arasındaki ilişkilerin düzenlenmesi, işe alma ve işten çıkarılmaya ilişik olan usullerin oluşturulması, hizmet sözleşmesinin hazırlanması, işçi ve işveren içinde olup biten uyuşmazlıkların çözülmesi ve iş hukuku hakkında her mevzuda danışmanlık ve avukatlık yapılmaktadır.

Miras avukatı kadromuz ise, miras ve vasiyetname sözleşmelerinin düzenlenmesi, intikal ve kalıtım işlemlerinin yürütülmesi, tasarrufların iptali, mirasın reddi, tereke tespiti, ecri misil ve benzer olan öteki miras uyuşmazlık ve davalara ilişik danışmanlık ve temsil hizmetleri yapılmaktadır.

Şile hukuk bürosu avukatları sağlık ve tıp hukuku avukatı olarak hasta ve doktor hakları, malpraktis, hususi sıhhat kuruluşları yönetimi, personelin tıbbi hatalarından doğacak olan mesuliyet, sıhhat kuruluşları ile çalışanlarına yönelik mesleki ve kurumsal mesuliyet sigortaları mevzusunda avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Boşanma avukatı kadromuz, bu alanda uzun emekleri ve tecrübeleri çerçevesinde, müvekkillerine en etken kararı sağlamak amacı ile hukuki yardım vermektedir. Avukatlarımız; marka avukatı, sigorta avukatı, ticaret avukatı, boşanma avukatı olarak avukatlık ve danışmanlık hizmetleri ile müvekkillerimizi temsil ediyor. Müvekkillerimizin hukuki gereksinimleri ve problemleri doğrultusunda müvekkillerimize en sıhhatli olan çözüm yollarını sunmaktadır.

Şile Avukat Ücretleri

Şile hukuk bürosu avukat hizmeti ücretleri değişkenlik göstermektedir. Bu değişimler davanın durumuna, davanın alanına, avukatın deneyimlerine ve tecrübesine, davanın sürecine bağlı olarak değişmektedir. Bu mevzuda en net bilgiyi almak için avukatlık büromuzu ziyaret etmeniz gerekmektedir. Davanız ile alakalı ayrıntılı malumat verdiğiniz takdirde fiyat ile alakalı daha net bilgi alabilirsiniz. Ancak hukuki süreçlerde fiyattan ziyade, avukatın deneyimi ve tecrübesi göz önüne alınmalıdır. Böylece hukuki periyodu daha huzurlu atlatabilir ve haklı olduğunuz takdirde haksız duruma düşmezsiniz. İhtiyaç duyduğunuz avukatlık hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Oretra