pendik en iyi avukat alper otluoğlu

PENDİK AVUKATLIK BÜROSU

Pendik en iyi avukat, siz değerli müvekkillerimizi en doğru hukuki yönlendirmelere tabi tutacağımız Otluoğlu Hukuk Bürosu’nda hizmet vermektedir. Kişilerin zorlu hukuki süreçlerle baş edebilmeleri bakımından yoğun emek ve çaba sarf eden Pendik en iyi avukat, engin bilgi birikimiyle ve dava tecrübeleriyle sizlere danışmanlık vermek için sabırsızlıkla beklemektedir. Başta ceza ve aile hukuku olmak üzere, birçok alt sınıfta da hizmet vermekte olan ofisimiz sizlerle çalışmaktan onu duyacaktır. Marka ve patent, ticaret davaları, bilişim hukuku ve benzeri süreçlerde arayış içinde olduğunuz Pendik avukatlık bürosu ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Pendik Avukatlık Bürosu Hangi Davalara Bakar 

Pendik en iyi avukat arayışınız herhangi bir alana özgü olabilir. Biz alanında yetkin avukat kadromuzla size en iyi hizmeti, ihtiyacınız olan konuda vermeye hazırız. Özellikle boşanma dava süreçleri, çiftler için fazlaca yıpratıcı olabilmektedir. Bu yıpratıcı dava boyunca ustalaşmış yardımcı almanız, zorlukların üstesinden gelmenizi oldukça kolaylaştıracaktır. Adından da anlaşılacağı benzer biçimde aile hukuku, aileye ilişik oluşabilecek bütün sorunların (Evlilik, nişanlanma, boşanma ve çocuk velayetleri vb.) çözümü için devreye giren hukuk mekanizmasıdır.

Bunların yanı sıra hukuk büromuz sizlere, kişilerin özgürlüklerinin mevzu bahis olduğu ceza hukuku alanında da hizmet vermektedir. Öte yandan ticari davalarınız ile marka hukukuna ilişkin davalarınızda da ekibimizden uzman bir avukatla çalışmanız olasıdır.

En İyi Boşanma Avukatı- Pendik En İyi Avukat 

En iyi boşanma avukatı arama motorlarında sıklıkla aranan bir kavramdır. Pendik en iyi avukat ile kastedilen işinde uzman bir boşanma avukatı, ceza ya da ticaret avukatı olabilmektedir. Boşanma avukatı, boşanma süreçlerini titizlikle takip eder ve müvekkillerini dava akışı mevzusunda bilgilendirir. İlk etapta boşanma davası açılıp açılamayacağını netleştirebilmek için gerekli durumların varlığını irdeler. Boşanma nedenlerinin titizlikle ve doğru bir şekilde tespit edilmesi boşanma davası için çok önemlidir. Zira mahkemeler, davayı boşanma sebeplerine nazaran incelerler. Tüm bu süreçlerin yürütülmesi aşamasında alanında uzman bir avukat ile çalışmak son aşama önemlidir.

Bir boşanma davasını ele alacak olursak, bu dava için öncelikle boşanma nedeni tespit edilmelidir. Bu aşamadan sonrasında duruma nazaran dava dilekçesi hazırlanmalıdır. Bir sonraki hiyerarşi ise tarafların birbirinden talepleri olup olmadığı, var ise ne tür talepler olduğu netleştirilmesi aşamasıdır. Bu taleplerin maddi içerikli yahut yalnızca velayet gibi talepler olması mümkündür. Belirtilen bu tarz talepler doğrultusunda dava dilekçesi yazılır ve dava dosyası hazırlanır. Diğer ayrıntıların da tamamlanmasıyla beraber dava harç ve giderleri vezneye yatırılarak dosya teslim edilir ve böylelikle dava açılmış olur.

Pendik en iyi avukat size davanız hangi konuya ve hukuka ilişkinse yukarıdaki anlatıma benzer nitelikte bir süreç sağlayacaktır. Dava hakkındaki ayrıntıları sizden öğrenecek, akabinde gerekliyse karşı tarafla görüşecek ve taleplerini size iletecektir. Bunlardan sonra ise anlaşma sağlayamadığı takdirde dava dilekçenizi hazırlayarak davanızı açacaktır.

Dava süreçleri fazlasıyla sıkıntılı ve yıpratıcı süreçlerdir. Bu sıkıntılı durumda hukuki yükünüzü hafifletebilecek uzman desteği almanız da bu bakımdan sizi hem maddi hem de manevi olarak koruma altına alacaktır.

Otluoğlu Hukuk Bürosu, çeşitli hukuk alanlarında uzmanlaşmış ve tecrübeli ekibi ile çağdaş hukukun alt dalı olan aile hukuku ile yeni nesil gelişmelere uygun olarak bilişim, marka, ticaret uyuşmazlıklarından doğan çeşitli davaların yasal süreçlerinin başlatılması, sürdürülmesi ve sonuçlandırılması hususunda ustalaşmış hizmet desteği vermektedir. Pendik en iyi avukat arayışınıza son vermeden önce bizimle iletişime geçmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Oretra